Strona główna

    • Zakończenie roku szkolnego 2025/2026 26.06.2026

    • Godzina 8.00 msza Św.
      9.00 sala gimnastyczna zakończenie roku szkolnego 2025/2026
    • Aktualności

          • KARTA ROWEROWA 2026

            Dnia 3 czerwca 2026r. uczniowie klasy IV zdawali egzamin na kartę rowerową. Do egzaminu przystąpiło 23 uczniów naszej szkoły. Wcześniej na lekcjach techniki z panią Mariolą Smętek uczniowie zostali zapoznani z zasadami ruchu drogowego, wiadomościami teoretycznymi oraz obsługą techniczną roweru. Wykazali się również znajomością znaków drogowych. Następnie pod przewodnictwem pani Renaty Duszy brali udział w prelekcji na temat pomocy przedmedycznej -RKO. Przed egzaminem uczniowie pisali test z wiedzy teoretycznej na kartę rowerową. Wszyscy uzyskali wyniki pozytywne. Egzamin na kartę rowerową został przeprowadzony pod czujnym okiem Policji - podinspektora Dominika Szota, aspiranta sztabowego Przemysława Warzechy oraz sierżant Agnieszki Stefaniak. Wszyscy uczniowie zdali egzamin na kartę rowerową, czego im serdecznie gratulujemy!!!

          • JĘZYKOWE TALENTY W ARTYSTYCZNEJ ODSŁONIE

            28 kwietnia uczennice naszej szkoły wzięły udział w VII Powiatowym Muzyczno-Recytatorskim Turnieju Językowym „Lingwistyczna Wieża Babel”, zorganizowanym przez Zespół Szkół nr 4 w Olkuszu. Zaprezentowały się w dwóch kategoriach: recytacji oraz śpiewie utworów anglojęzycznych.

            Julia Kalarus przedstawiła fragment powieści „Anne of Green Gables”, Lena Kamionka zaprezentowała wiersz Jana Brzechwy „The Slouch”, Roksana Samoiluk wykonała utwór Billie Eilish „Lovely”, a Natalia Szot – również piosenkę Billie Eilish „Wildflower”.

          • IX Powiatowy Maraton Języka Angielskiego – sukcesy naszych uczniów

            22 maja odbyła się uroczysta gala konkursu objętego honorowym patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz. Organizatorem wydarzenia był Zespół Szkolno-Przedszkolny w Osieku. Uczniowie naszej szkoły mieli okazję wykazać się umiejętnościami w części językowej, muzycznej oraz plastycznej.

            Temat przewodni tegorocznej edycji był wyjątkowy – „Bajkowy Świat Walta Disneya”. W tę niezwykłą krainę swoją piękną grafiką zabrała nas nasza uczennica Kinga Zawada, która otrzymała wyróżnienie. Kinga zdecydowała się na technikę inną niż pozostali uczestnicy, co zostało docenione przez jury konkursu.

          • Klasy IV i V odkrywają uroki Torunia.

            W dniach 19–20 maja uczniowie klas IV i V  pod opieką pań: Agnieszki Demus, Katarzyny Maniak i Marzeny Wojtachy wybrali się na dwudniową wycieczkę do pięknego Torunia. Już od samego początku było wiadomo, że będzie to wyprawa pełna przygód, śmiechu i… pierników!

            Pierwszego dnia ogromną atrakcją były warsztaty u mistrza Bogumiła, podczas których mogliśmy poczuć się jak prawdziwi rzemieślnicy. Zgodnie ze średniowieczną recepturą każdy własnoręcznie wykonał swój autorski piernik. Następnie odwiedziliśmy Żywe Muzeum Piernika, gdzie unoszący się zapach słodkości sprawił, że niektórzy od razu zgłodnieli po raz drugi. Pod okiem Mistrza Pierniarskiego i uczonej Wiedźmy Korzennej – poznaliśmy wszelkie rytuały związane z wypiekiem piernika, wszystko to okraszone dużą dawką humoru. Dzień zakończył się rejsem statkiem „Wanda”. Na szczęście wszyscy wrócili na ląd, choć kilku uczniów twierdził

          • Dzień Dziecka i Sportu w klasach I-III

            🎉⚽ Dzień Dziecka połączony z Dniem Sportu był pełen uśmiechu, ruchu i pysznych niespodzianek! 😃

            Zamiast tradycyjnych lekcji w szkolnych ławkach, uczniowie spędzili dzień aktywnie, biorąc udział w sportowych konkurencjach i wspólnej zabawie. 🏃‍♀️🏃‍♂️ Najważniejsza była jednak nie rywalizacja, lecz wspólna zabawa, uśmiech i radość ze spędzania czasu razem. Na uczestników czekał dmuchany plac zabaw, dmuchany dart, a po sportowych zmaganiach można było nabrać sił przy kiełbaskach, wacie cukrowej i przepysznych gofrach. 🌭🍭🧇

          • Wycieczka do Warszawy

            W dniach 25.05.2026 r. – 27.05.2026 r. uczniowie klas VI, VII a, VII b oraz VIII uczestniczyli w trzydniowej wycieczce do Warszawy. Wyjazd był doskonałą okazją do poznania historii, nauki, kultury oraz najważniejszych zabytków stolicy Polski. Program wycieczki został przygotowany w taki sposób, aby połączyć edukację z aktywnym i ciekawym zwiedzaniem. Każdy dzień dostarczał uczestnikom wielu nowych doświadczeń, emocji i niezapomnianych wrażeń.

    • Partnerzy

      • {#1508} 1
      • {#1508} 2
      • {#1508} 3
      • {#1508} 4
    • Librus Synergia
    • Librus Synergia
    • Galeria zdjęć

      • brak danych
    • Librus Synergia
    • Biuletyn informacji publicznej
    • Liczba wizyt

      liczba odwiedzin: 147390